fbpx

2014

EtnoLooK починає свою роботу

«Etnolook» - український виробник сучасного жіночого вишитого одягу. Мистецтво вишивки високо цінується, як і в нашій країні так і за її межами. Вишиванка стала модним трендом у всьому світі. Елементи вишивки використовують відомі кутюр’є у своїх колекціях. Ми пишаємося тим, що можемо акцентувати увагу на самобутності нашого народу. Адже це генетичний код кожного українця. Це те, що вирізняє нас з-поміж інших культур.

Доповнюючи сучасний одяг наша вишивка вражає своєю вишуканою простотою. Основа наших колекцій – це вишиті сукні та сорочки. Наші майстри черпають свої знання з витоків джерел традицій українського вбрання. Вони вивчають історію народного одягу, засоби його декоративного оздоблення і крою таким чином створюють сучасні моделі одягу. Кожна деталь несе в собі тепло рук майстрів. Адже наша робота виконана з любов’ю до Вас.

Наше виробництво – це якісний продукт за доступними цінами згідно останніх модних тенденцій. 1456552-bath-bath-towel-han

  • Дякую за чудову вишиванку!

    - Ірина Сосяк, Івано-Франківськ
  • Дуже дякую за вишиваночку! Відчувається, що ви любите свою роботу. Врахували всі мої побажання. Я задоволена і всім рекомендую!!!!!

    - Юлія Багринівська, Калуш
  • Замовляла сорочечки донечкам – дуже гарна і акуратна робота!!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

    - Настя Попадюк, Городенка
vpn for online gaming