fbpx

Опис

 Вишиті сорочки ручної роботи "мама-доця" пошиті з високоякісної 100% бавовни. Неймовірно стильний комплект вишиванок ручної роботи з крутими розпірками по боках, які виглядають дуже модно.

Символіка кольорів:

Білий колір вишиванок несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиванки білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Жовтий колір вишивки –  символ тепла, радощів, поваги, зняття напруги і досягнення мети. Він підсилює веселий характер і відкритість. Це колір захисту, щастя, мудрості і фантазії. Фіолетовий – колір ідеалізму, сприяє підвищенню самооцінки.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність.

Зовнішня поверхня ромбу оформлена грабельками, що символізує дощ або проміння сонця, що падають на землю.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванками.

 

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming