fbpx

Опис

Сукня вишиванка "Флірт" пошита з високоякісної 100% бавовни. Плаття в стилі "бохо" просто одна любов.

Вже кілька сезонів поспіль пудровий колір в одязі не хоче здавати своїх позицій в списку найбільш модних трендів. Означає жіночність, ніжність, легкість, елегантність та грацію. Тонкий, заспокійливий рожевий відтінок, асоціюється з чистотою і невинністю, що створює тонкий інтригуючий флірт. Перевага цього витонченого кольору в тому, що він надає шкірі здоровий блиск і йде практично всім.

Малиновий колір вишивки підкреслює оптимізм і енергійність людини. Його вибирають люди налаштовані на успіх, які готові добиватися своєї мети. Чорний колір вважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Чорний колір плаття не тільки практичний але виглядає дуже стильно і підкреслює ваші достоїнства.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням. Стильне вишите плаття повинно бути у кожної дівчини.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 118 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming