fbpx

Сукня вишиванка «Квітослава»

Наявність: На складі
Артикул: NY05
ЦІНА :

Опис

Склад: Сукня вишиванка «Квітослава» пошита з високоякісної 100% бавовни. Ніжний квітковий принт нагадує про весну, створюючи таким чином особливий настрій.

Символіка кольорів:

Блакитний колір вишитого плаття означає благородство, ніжність,вірність, легкий сум через розуміння конечності прекрасного і неповторного в людському житті та недосяжності вічного, як недосяжна небесна блакить. Це колір духовного спектру, що символізує спокійне життя.

Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на вишитому платті є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею. Ніжний квітковий принт нагадує про весну, створюючи таким чином особливий настрій.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 75 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming