fbpx

Опис

Сукня «Панна» пошита з високоякісної 100% бавовни в поєднанні з напівльоном (40% льону) Вишита сукня привертає погляд оточуючих своїм контрастним поєднанням кольорів. В цю сукню від Etnolook неможливо не закохатися!

Символіка кольорів:

Винний колір плаття – це колір пристрасті, урочистості, лідерства, рішучості, любові до життя. Всі речі в цьому кольорі виглядають дорого та зі смаком. Вони зачаровують своєю красою. Натуральний бежевий колір виражає стан вільного та піднесеного збудження, ця якість споріднює його з червоним. Він означає готовність до чистих емоцій.

Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на вишитому платті є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 85 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming