fbpx

Опис

Склад: Сукня вишиванка «Родючість» пошита з високоякісної 100% бавовни.

Символіка кольорів:

Жовтий колір плаття –  символ тепла, радощів, поваги, зняття напруги і досягнення мети. Він підсилює веселий характер і відкритість. Це колір захисту, щастя, мудрості і фантазії.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотивромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. Ромб із крапкою посередині. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею. Розкішна вишита сукня від Etnolook модного кукурудзяного відтінку робить її актуальною в будь-якій ситуації.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 92 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming