fbpx

Опис

Вишита сукня з ніжним квітковим принтом зробить Вас жіночною та елегантною.

Склад: Сукня вишиванка «Ружа» пошита з високоякісної 100% бавовни.

Символіка кольорів:Синій колір вишитого плаття символізує небо, очищення, позбавлення від хвороб. Також означає вірність, безкінечність та душевний спокій. Він, як нескінченне заглиблення у вічність, де нема і не може бути кінця. Синій колір відповідає за високий ступінь розвитку людини. Цей колір є наймогутнішим оберегом.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони трактувалися як обереги.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи йде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею від Etnolook.

Модель на фото:
Розмір: XS
Зріст: 160 см
ОГ: 84 см
ОТ:  60 см
ОБ: 88 см
Довжина: 85 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming