fbpx

Опис

Сукня вишиванка «Ружа» пошита з високоякісної 100% бавовни. Білий колір вишитої сукні виглядає свіжим та лаконічним. Елегантна довжина виробу робить образ жіночним.

Символіка кольорів:

Білий колір вишитого плаття несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Блакитний колір вишивки означає благородство, ніжність,вірність, легкий сум через розуміння конечності прекрасного і неповторного в людському житті та недосяжності вічного, як недосяжна небесна блакить. Це колір духовного спектру, що символізує спокійне життя.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею.. Білий колір вишитої сукні виглядає свіжим та лаконічним. Елегантна довжина виробу робить образ жіночним.

Модель на фото:
Розмір: XS
Зріст: 160 см
ОГ: 84 см
ОТ: 60 см
ОБ: 88 см
Довжина: 85 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming