fbpx

Сукня вишиванка "Ружа"

Наявність: На складі
Артикул: SL 13
ЦІНА :

Опис

Сукня вишиванка "Ружа" пошита з високоякісної 100% бавовни. Білосніжне вишите плаття від etnolook доповнене китицями ручної роботи виглядає розкішно. Елегантна довжина виробу робить образ жіночним.

Символіка кольорів:

Білий колір вишитого плаття несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Традиційне поєднання червоного та чорних кольорів вишивки означає життя, здоров’я. Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею. Білосніжне вишите плаття від etnolook доповнене китицями ручної роботи виглядає розкішно. Елегантна довжина виробу робить образ жіночним.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 85 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :