fbpx

Опис

Вишита сукня пошита з високоякісної 100% бавовни. Ніжне вишите плаття з оголеними плечима виглядає дуже ніжно та стильно.

Символіка кольорів:

Білий колір вишитого плаття - трансформернесе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю.

Орнаментальний мотив подвійного хрестика означає об’єднаннядвох начал: чоловічого та жіночого. Зоря означає кругообіг у світі, зміну пір року. Розкидані зірки – це уявлення про структуру Всесвіту, який є не хаотичним а упорядкованим і гармонійним.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишитою сукнею.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 67 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming