fbpx

Опис

Вишита сукня «Берегиня» пошита з високоякісної 100% бавовни. Вишите плаття – бохо просто одна любов. Стильне чорне вишите плаття повинно бути у кожної дівчини.

Символіка кольорів:

Чорний колір вишитого платтявважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Чорний колір плаття не тільки практичний але виглядає дуже стильно і підкреслює ваші достоїнства.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність.

Берегиня – є богинею добра і захисту людини. Захищає оселю, родинне багаття, малих діток від хвороб та злих сил.

Хрест – символ Бога. Він є потужним оберегом від всіх бід. Це прадавній символ поєднаних батьківської та материнської енергій.

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 100 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming