fbpx

Опис

Вишита сукня "Elook Black" пошита з 100% льону, виглядає дуже ефектно, як на кожен день так і на визначні події.  Довжина вишитої сукні http://etnolook.com/portfolio-item/vishita-suknya-elook-black/ можлива будь-яка, так як ми є виробниками.

Символіка кольорів:

Чорний колір вишитого плаття вважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Чорний колір плаття не тільки практичний але виглядає дуже стильно і підкреслює ваші достоїнства.

Здавна символіка червоного кольору одягу містила в собі мудрість і владу. Це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Він символізує нестримне прагнення до успіху, відчуття повноти життя. Стимулює до діяльності у всіляких сферах. Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 82 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming