fbpx

Опис

Вишита сукня "Elook Green" виглядає дуже ефектно, як на кожен день так і на визначні події.
Сукня вишиванка пошита з високоякісної 100% бавовни.

Колір greenery вишитого плаття  - це колір природи і самого життя. Свіжий, яскравий відтінок зеленого. Асоціюється зі свіжими листками. Приносить спокій і умиротворення, допомагає сконцентруватися і прийняти правильне рішення.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.Чорний колір вважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Чорний колір плаття не тільки практичний але виглядає дуже стильно і підкреслює ваші достоїнства.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 84 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming