fbpx

Опис

Сукня вишиванка"Elook Red"пошита з високоякісного 100%  льону. Також можливий варіант з бавовни.  Доповнюють образ вишитої сукні китиці ручної роботи, які виступають у ролі аксесуарів. Довжина та колір вишивки може бути за вашими побажаннями, тому що http://etnolook.com/ є виробником українського національного одягу.

Здавна символіка червоного кольору одягу містила в собі мудрість і владу. Це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Він символізує нестримне прагнення до успіху, відчуття повноти життя. Стимулює до діяльності у всіляких сферах.

Цей колір по праву вважається справжньою розкішшю. Завжди асоціюється з фатальною пристрастю, рішучістю та сміливістю. Саме цей відтінок  Grenadineє одним з фаворитів цього сезону. Він в міру яскравий і неймовірно насичений. У такій сукні Ви виглядатимете чуттєво, витончено і загадково.
Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.Чорний колір вважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Чорний колір плаття не тільки практичний але виглядає дуже стильно і підкреслює ваші достоїнства.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 86 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming