fbpx

Опис

Вишита сукня "Grenadine" є насиченого яскравого червоного кольору з шикарною розпіркою по центру повинна бути в кожної модниці. Довжина за вашими побажаннями. Плетений пояс ручної роботи з китицями іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею. 
Символіка кольорів:
Здавна символіка червоного кольору одягу містила в собі мудрість і владу. Це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Він символізує нестримне прагнення до успіху, відчуття повноти життя. Стимулює до діяльності у всіляких сферах.
Цей колір по праву вважається справжньою розкішшю. Завжди асоціюється з фатальною пристрастю, рішучістю та сміливістю. Саме цей відтінок Grenadine є одним з фаворитів цього сезону. Він в міру яскравий і неймовірно насичений. У такій сукні Ви виглядатимете чуттєво, витончено і загадково.
Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотив ромашки - символ любові, ніжності, вірності та Сонця (золота серединка квітки так схожа на маленьке сонечко).

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 139 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming