fbpx

Опис

 Вишита сукня «Ніжна» прямого крою лягає по Вашій фігурі. Виглядає дуже ефектно, як на кожен день так і на визначні події. Довжина може бути будь-яка. Плетений пояс ручної роботи з шикарними китицями іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею.

Сукня вишиванка ручної роботи пошита з високоякісної 100% бавовни шовковими нитками.

Білий колір вишитого плаття несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Пудровий колір вишивки означає жіночність, ніжність, легкість, елегантність та грацію.Тонкий, заспокійливий рожевий відтінок, асоціюється з чистотою і невинністю, що створює тонкий інтригуючий флірт. Перевага цього витонченого кольору в тому, що він надає шкірі здоровий блиск і йде практично всім.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя.

 

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 81 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :