fbpx

Опис

Склад:  Вишита сорочка «Бандерівка» пошита з високоякісної 100% бавовни.

Символіка кольорів:  Білий колір вишиванки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиваночки білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Традиційне поєднання червоного та чорних кольорів вишивки означає життя, здоров’я. Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі».Зовнішня поверхня ромбу оформлена «грабельками», що означає дощ або проміння сонця, які падають на землю.Хрестик – символ Бога. Він є потужним оберегом від всіх бід. Це прадавній символ поєднаних батьківської та материнської енергій.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванкою. Вишиванка просякнута бажанням до дій, рішучості. Поєднавши її з стильним низом ви отримаєте бездоганний образ.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 68 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :