fbpx

Опис

Неймовірна стильна вишиванка "Барва" стане яскравим доповненням в гардеробі модниці. Додайте яскравих барв у своє життя.

Символіка кольорів: Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю. Зелений є кольором природи і самого життя. Свіжий, яскравий відтінок зеленого. Асоціюється зі свіжими листками. Приносить спокій і умиротворення, допомагає сконцентруватися і прийняти правильне рішення. Сіренітіо значає благородство, ніжність, вірність, легкий сум через розуміння конечності прекрасного і неповторного в людському житті та недосяжності вічного, як недосяжна небесна блакить. Це колір духовного спектру, що символізує спокійне життя. Кольорові вишивки найбільше цінуються, тому що вони оберігають наші чакри.

Орнаментальний мотив ружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишиванки є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручноїроботиіде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 64 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming