fbpx

Опис

Вишиванка «Фіалка» виглядає ефектно та неординарно за рахунок орнаменту та поєднання ніжних і водночас яскравих кольорів вишивки.
 

Символіка кольорів: Білий колір вишиванки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиванки білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Контрастне поєднання кольорів вишивки виглядає дуже ефектно. Зелений колір сприймається, як символ росту, оновлення, зцілення. Жовтий колір –  символ тепла, радощів, поваги, зняття напруги і досягнення мети. Він підсилює веселий характер і відкритість. Це колір захисту, щастя, мудрості і фантазії. Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю.Малиновий підкреслює оптимізм і енергійність людини. Його вибирають люди налаштовані на успіх, які готові добиватися своєї мети. Чорнийвважається символом родючої землі. А, як відомо земля – це головна годувальниця. Кольорові вишивки найбільше цінуються, тому що вони оберігають наші чакри.Фіолетовий – колір ідеалізму, сприяє підвищенню самооцінки.

Орнаментальний мотив фіалки символізує радість, усоблює прагнення до знань.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 63 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming