fbpx

Опис

Вишиванка "greenery" пошита з високоякісної 100% бавовни. Ця вишиванка покаже у виграшному світлі свою власницю цю адже підходить всім кольоротипам. А за рахунок модного кольору тканини виглядає дуже ефектно та стильно.

Символіка кольорів:

Колір вишиванки greenery- це колір природи і самого життя. Свіжий, яскравий відтінок зеленого. Асоціюється зі свіжими листками. Приносить спокій і умиротворення, допомагає сконцентруватися і прийняти правильне рішення.

Натуральний бежевийколір вишивки виражає стан вільного та піднесеного збудження, ця якість споріднює його з червоним. Він означає готовність до чистих емоцій несе в собі цілковитий захист.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см / 130 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 66 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming