fbpx

Вишиванка ручної роботи

Наявність: На складі
Артикул: SL 33
ЦІНА :

Опис

Вишиванка "Колоритна" ручної роботи від etnolook передає всю мудрість та звичаї, які залишили нам предки. Виконана в кращих традиціях української вишивки.

Символіка кольорів:

Білий колір вишиванки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиванки білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал. Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Контрастне поєднання кольорів вишивки виглядає дуже ефектно. Смарагдовий колір сприймається, як символ росту, оновлення, зцілення. Помаранчевий - це колір по-справжньому цілеспрямованих людей. Люди з цією вібрацією у своїй аурі горді і незалежні, вони здатні активно впливати на інших людей і змінювати хід подій. У помаранчевому кольорі завжди присутня енергія червоного, але вона благородна і обмежена частіше чуттєвими проявами. Його головна характеристика – честолюбство. Жовтий колір –  символ тепла, радощів, поваги, зняття напруги і досягнення мети. Він підсилює веселий характер і відкритість. Це колір захисту, щастя, мудрості і фантазії.Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії.Чорний колір уособлює землю.

Кольорові вишивки найбільше цінуються, тому що вони оберігають наші чакри.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність.

Зовнішня поверхня ромбу оформлена грабельками, що символізує дощ або проміння сонця, що падають на землю.

Знаксварги має сильну енергетику, у цього знака є подвоєна сила. Символ сонячного культу в магічну силу якого вірили всі древні народи. В наших предків цей знак асоціювався з родинним щастям, домашнім вогнищем.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванкою. Колоритна, автентична вишиванка ручної роботи від etnolook передає всю мудрість та звичаї, які залишили нам предки. Виконана в кращих традиціях української вишивки.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 160 см

ОГ: 84 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 68 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming