fbpx

Опис

Ніжні нюдові відтінки традиційно є символом елегантності і чуттєвості, адже вони не тільки повторюють колір оголеного тіла, але й підкреслюють свіжий тон обличчя, а також допомагають створити аристократичний образ. Вишитий дяг у пудровій гамі можна поєднувати з яскравими аксесуарами або створити нюдовийtotallook. Вшиванка «Пудрова любов» пошита з високоякісного 100% льону.

Символіка кольорів:

Вже кілька сезонів поспіль пудровий колір в одязі не хоче здавати своїх позицій в списку найбільш модних трендів. Означає жіночність, ніжність, легкість, елегантність та грацію.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотивромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 65 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :