fbpx

Опис

Вишиванка «Родовита» пошита з високоякісної 100% бавовни.

 Жовтий колір вишиванки –  символ тепла, радощів, поваги, зняття напруги і досягнення мети. Він підсилює веселий характер і відкритість. Це колір захисту, щастя, мудрості і фантазії.

Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал. Білийколір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Вінскладається з двохтрикутників. Здавнавважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя.

Плетений пояс ручної роботи іде в подарунок в комплекті з вишитою сукнею. В яскравій вишиванці відEtnolook Ви почуватимете себе впевнено та комфортно.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :