fbpx

Опис

Вишиванка "Ромашка" ручної роботи. Базова біла сорочка розбавлена яскравими, насиченими кольорами виглядає дуже ефектно і є сильним оберегом для людини.

Символіка кольорів: Білий колір вишиванки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Традиційне поєднання червоного та чорних кольорів вишивки означає життя, здоров’я. Червоний колір вишивки – це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Чорний колір уособлює землю.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Зоря означає кругообіг у світі, зміну пір року. Розкидані зорі – це уявлення про структуру Всесвіту, який є не хаотичним а упорядкованим і гармонійним.

Плетений пояс ручної роботи іде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: M

Зріст: 164 см

ОГ: 85 см

ОТ: 65 см

ОБ: 90 см

Довжина: 70 см

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming