fbpx

Опис

Вишиванка "Рози" - стильна базова вишиванка, яку можна одівати як в буденні так і святкові дні.

Символіка кольорів: Здавна символіка червоного кольору одягу містила в собі мудрість і владу. Це колір життя, здоров’я, любові. Випромінює енергію та підсилює силу. Символізує нерозривний кровний зв’язок.  Наші предки вірили, що саме червоні нитки є джерелом позитивної енергії. Він символізує нестримне прагнення до успіху, відчуття повноти життя. Стимулює до діяльності у всіляких сферах. Смарагдовий колір сприймається, як символ росту, оновлення, зцілення.Розбавляє цю яскраву кольорову гаму пудровий колір, який означає жіночність, ніжність, легкість, елегантність та грацію.Тонкий, заспокійливий рожевий відтінок, асоціюється з чистотою і невинністю, що створює тонкий інтригуючий флірт. Перевага цього витонченого кольору в тому, що він надає шкірі здоровий блиск і йде практично всім.

Орнаментальний мотивружі, яка розцвіла буйними квітками на пишних рукавах вишитого плаття є символом кохання, милосердя. Сама квітка ружі нагадує сонце. Узори з  ружами укладаються за законами рослинного орнаменту, що означає безперервний сонячний рух з вічним оновленням.

Плетений пояс ручної роботи з шикарними китицями іде в подарунок в комплекті з вишиванкою. Стильна базова вишиванка, яку можна одівати як в буденні так і святкові дні.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 85 см

ОТ: 65 см

ОБ: 90 см

Довжина: 64 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :