fbpx

Опис

Вишиванка ручної роботи пошита з високоякісної 100% бавовни. Поєднання стильних кольорів вишивки роблять вишиванку стриманою і розкішною водночас.

Символіка кольорів: Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Жовтий колір вишивки символізує багатство. Відображає щастя, радість. Колір мокрого асфальту інтригує, вражає своєю красою.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночоїоснови в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя. Зоря означає кругообіг у світі, зміну пір року. Розкидані зорі – це уявлення про структуру Всесвіту, який є не хаотичним а упорядкованим і гармонійним.

Плетений пояс ручноїроботиіде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: M

Зріст: 160 см

ОГ: 90 см

ОТ: 65 см

ОБ: 95 см

Довжина: 70 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming