fbpx

Опис

Вишиванка ручної роботи.  Ця вишиванка є сильним оберегом від лихої долі. Пошита з високоякісної 100% бавовни.

Символіка кольорів: Білий колір вишивки несе в собі чистоту та непорочність. Саме тому вишиті сукні білого кольору раніше могли носити тільки молоді дівчата. В ньому присутня чарівна сила денного сонячного світла, що виражає спорідненість із Божественною силою. У одязі білого кольору люди найкраще себе почувають і найшвидше відновлюють свій енергетичний потенціал.Білий колір раніше дуже цінували, тому навіть обручки робили тільки з срібла, вони були як обереги.

Синій колір вишивки символізує небо, очищення, позбавлення від хвороб. Також означає вірність, безкінечність та душевний спокій. Він, як нескінченне заглиблення у вічність, де нема і не може бути кінця. Синій колір відповідає за високий ступінь розвитку людини. Цей колір є наймогутнішим оберегом.

Орнаментальний мотив ромбу є загальним символом жіночої основи в природі. Ромб є архаїчним знаком, який символізує плодючість людини і землі. Він складається з двох трикутників. Здавна вважали, що три кути ромба  тримає жінка, а лише четвертий  - чоловік, який завершує цілісність. . З духовної точки зору ромб – це «душа в окрасі». Ромб із крапкою посередині є символом засіяного поля, що означає достаток і добробут. Взаємодія ромба і квадрата вважаються знаками благополуччя. Зоря означає кругообіг у світі, змінупір року. Розкиданізорі – цеуявлення про структуру Всесвіту, який є не хаотичним а упорядкованим і гармонійним.

Плетений пояс ручноїроботиіде в комплекті з вишиванкою.

Модель на фото:

Розмір: XS

Зріст: 175 см

ОГ: 80 см

ОТ: 60 см

ОБ: 88 см

Довжина: 65 см.

Таблиця розмірів


ПОДІЛИТИСЯ :
vpn for online gaming