Правильний догляд за вишитим одягом

Правильний догляд за вишитим одягом

Ні для кого не секрет, що в останні роки вишиванки набули неабиякої популярності. Тому в кожної модниці в гардеробі можна знайти цей елемент одягу, який створює та доповнює повноцінний образ.

В цій статті ми розкажемо про декілька корисних лайхфаків (порад), які допоможуть Вам у догляді cbd products вишитим одягом.

Загальновідомо 2 способи прання: ручне та машинне.

Вишитий виріб рекомендується прати вручну у теплій воді з використанням м’яких миючих засобів без попереднього замочування, уникаючи сильного тертя самого узору. При пранні в холодній воді деякі нитки можуть пустити колір.  Випрану річ добре прополіскують у літній воді. Потім трішки віджимають і туго загортають на кілька хвилин у рушничок або простирадло для просушування.

При пранні в машинці використовуйте делікатний режим, застосовуйте температуру не вище 30 градусів. Тут на допомогу прийде спеціальний мішок для прання у, який Ви помістите вишиванку. Цей лайхфак слугуватиме для Вас страхівкою того, що ваш одяг залишиться неушкодженим. Пам’ятайте про те, що не слід вмикати режим віджиму. Якщо у Вас виникла неприємність у вигляді плями. Використайте засіб для видалення плям. Який потрібно нанести безпосередньо на пляму.

Щоб не викривити форму та не витягнути краї, прасувати починають від середини. Спочатку ретельно прасують виворіт, потім - швидко і легко – лице, закінчують прасування на вивороті. Сухий виріб відпарюють через вологу марлю та відпрасовують у тій самій послідовності. Після цього його залишають у розгорнутому вигляді на деякий час поки він не висохне.

Дотримуйтесь цих простих, елементарних правил догляду і повірте інвестиція у вишитий виріб стане довговічною окрасою, яка радуватиме своєю неповторністю Вас та оточуючих. Носіть із задоволенням!

З повагою Ваш Etnolook.

12.11.2016  автор Ярина Ревлюк